نحوه تشخیص اینکه “کاغذ دیواری” سبز است

اگر این روزها مانند بسیاری از افراد هستید و به دنبال گزینه های سازگار با محیط زیست برای دکوراسیون منزل خود هستید ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه چیزی بر روی دیوارهای خود قرار دهید. البته ، شما می توانید به نزدیکترین منزل منزل یا فروشگاه رنگ بروید و سایه ای جالب و جالب از رنگ پیدا کنید که دارای ترکیبات آلی فرار صفر یا کم باشد (VOCs) ، اما اگر کسی هستید که بعد طراحی اضافه شده ای را که کاغذ دیواری به آن اضافه می کند دوست دارید. یک اتاق ، شما ممکن است در مورد آنچه را انتخاب کنید گیر افتاده است.

خبر خوب اینطراحی دیوار سبز   است که گزینه های کاغذ دیواری سبز نیز موجود است و از آنجا که به اندازه رنگ VOC کم جریان و محبوب نیستند ، فقط باید بدانید که به دنبال چه چیزی بگردید و چگونه تعیین کنید کاغذ دیواری خریداری می کنید یا نه به عنوان “سبز”.

در اینجا چند چیز قابل توجه است:

کاغذ دیواری از چه چیزی ساخته شده است؟ اگر کاغذ دیواری از وینیل ، پی وی سی یا روکش وینیل ساخته شده باشد ، به احتمال زیاد این سبز نیست. گزینه های سازگار با محیط زیست معمولاً از کاغذهای بازیافتی یا زیست تخریب پذیر ، یا الیاف پایدار و طبیعی مانند پنبه ساخته می شوند.

چگونه رنگ به کاغذ اضافه می شود؟ بسیاری از رنگهای کاغذ دیواری می توانند حاوی مواد شیمیایی سمی باشند که ممکن است در زمان دور انداختن کاغذ ، مواد مضر را به هوا در خانه شما منتقل کرده و یا ممکن است به زمین زالو بزند. اما ، جوهرها و رنگهای محلول در آب در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند که به مراتب کمتر برای محیط زیست مضر هستند و باعث می شوند کاغذ دیواری هایی که روی آن قرار دارند سازگار با محیط زیست باشند.

آیا کاغذ دیواری “نفس می کشد”؟ یک مزیت اضافه شده به کاغذ دیواری که از پارچه و کاغذ طبیعی و قابل تجزیه شیمیایی ساخته شده است و نه از وینیل ، این است که به طور معمول بیش از نمونه وینیل “نفس می کشد”. این بدان معناست که احتمال جمع شدن رطوبت در کاغذ دیواری یا پشت آن کمتر است و به طور بالقوه باعث ایجاد کپک و کپک می شود ، که خود می تواند سمی یا مضر باشد.

چگونه می توانید کاغذ دیواری را به دیوار بچسبانید؟ همانطور که مواد خود کاغذ دیواری یا رنگی که برای رنگ آمیزی استفاده می شود می تواند خطرناک باشد ، خمیرها و چسب هایی که برای چسباندن کاغذ دیواری به دیوار استفاده می شود نیز می تواند. اما ، گزینه هایی وجود دارد که هیچ ماده سمی ندارند ، بنابراین شما باید آنها را انتخاب کنید.

در مورد کارخانه ساخت کاغذ دیواری چطور؟ مانند سایر محصولات ، درجات مختلفی از رنگ سبز وجود دارد ، بنابراین اگر واقعاً دوست دارید محیط زیست دیوارپوش ترین محیط زیست باشد ، درباره کارهایی که در کارخانه تولید می شود تحقیق کنید تا ببینید آیا آنها واقعاً برای محیط زیست تر بودن اقدام می کنند یا خیر. هوشیار، آگاه.